Temassız Kızılötesi Ateş Ölçer Termometre Dijital

Fotoğraflar yükleniyor

175
İlan No 167
İlan Tarihi 21 Ekim 2020
Durum Sıfır

Hem vücut hem sıvı ısısını ölçer

Ürün Açıklaması

Termometre tabancası bulaşıcı hastalığın ortaya çıktığı alanda kullanılır ve odadan bağımsız olarak bir kişinin vücut sıcaklığını almak için özel olarak tasarlanmıştır. Yedek prob kapakları ve diğer sarf malzemelerine olan ihtiyacı ortadan kaldıran temassız bir tasarım kullanarak yüksek vücut sıcaklığını hızlı bir şekilde tespit etmek için idealdir. Kızılötesi ışık sinyali, vücuda dokunmadan insan vücudunun sıcaklığını ölçmek için kullanılır. Geleneksel cıva termometresini değiştirerek doğru vücut ısısını sağlar.

 

·       Ateş Uyarısı:   Sıcaklık, ayarlanan programlanan sınırı aştığında alarm görsel ve işitsel olarak uyarır ve vücut ısısını temas etmeden ölçebilir.

 

·       Kararlı ve Güvenilir:  Optimum ölçüm mesafesi 5 ila 15 cm arasında olmalıdır ve hızlı ve hızlı yanıt verir, bu da hızlı ve hızlı bir şekilde yanıt verir ve birden fazla kişinin sıcaklığını hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

             

·       Büyük Ekran Arka Işığı : Büyük arkadan aydınlatmalı LCD ekranda tetiğe basmak ve sıcaklığı okumak zorundasınız ve kolay hatırlama için okumayı saklayabilir ve iyi bir görünürlük sağlar.

 

·       Akıllı Güç Tasarrufu:  Termometre tabancası 2 * AA pil ile çalışır ve 

kullanılmadığında güç tasarrufu sağlayan akıllı bir güç tasarrufu özelliğine sahiptir.

 

 

·       Saniyede Sıcaklık Ölçümü:  Birden fazla kişinin sıcaklığı, bireylerin potansiyel yüksek sıcaklıklarını izleyerek ve hastalıkların potansiyel yayılımını azaltarak bir anda ölçülebilir.

--->    Ürünlerimiz 15:00' a kadar aynı gün kargoya verilir.

--->     Ürünlerin iade ve değişim aşamasında tarafımıza mesaj atmayı unutmayınız.

---->      Fotoğraflarda gördüğünüz ürün birebir aynısı tarafınıza gönderilmektedir.


Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
108 kez görüntülendi.